Sendello

Niedawno pojawiła się nowy broker usług kurierskich Sendello. Szczerze zaciekawiły mnie ich usługi, więc postanowiłam odwiedzić ich stronę.Już przy pierwszym wejściu na witrynę możemy ujrzeć dobrze zapowiadającą się firmę. Wszystko jest czytelne i dobrze rozmieszczone ale nie o wyglądnie jest post. 
Przejdźmy do najważniejszego, czyli cennik. Sendello pisze, że ma atrakcyjne ceny i to się zgodzę. Podoba mi się to, że broker oferuje przesyłki zagraniczne i międzynarodowe. Jest to wielkie ułatwienie dla nas, ponieważ wszystko jest w jednym miejscu i na spokojnie możemy porównać ceny, co bardziej nam się opłaca, a co nie itd. 

cennik dla poczty polskiej
przesyłki międzynarodowe

inne opłatyRównież składanie zamówień jest bardzo proste, wystarczy tylko: 

1. Przygotować przesyłkę do nadania.
2. Wypełnić formularz zamówienia kuriera i opłacić wygodnie szybkim przelewem.
3. Wydrukować etykietę i oznaczyć nią paczkę.
4. Oczekiwać na przyjazd kuriera i przekazać mu paczkę do nadania.
Na stronie internetowej znajdziemy również ciekawe poradniki. Jest też opcja, którą po prostu uwielbiam, czyli monitorowanie paczki. Dzięki tej opcji możemy łatwo śledzić naszą paczkę.


Jeżeli mamy jakikolwiek problem to Sendello szybko na nie odpowie! Wystarczy wejść w zakładkę "Kontakt" i wybrać opcję jak chcemy się z nimi skontaktować.


Podsumowując. Broker usług kurierskich Sendello to dobrze zapowiadająca się firma. Warto ją wypróbować i ocenić samemu. Ja osobiście polecam! 


Dziękuje za przeczytanie.
Pozdrawiamy
Ice Tea & Bady & Oliwia

Komentarze

Popularne posty

Dlaczego już nigdy więcej nie wezmę bc?

Test szarpaka od Nelly for Dogs

Co z Badym?